Бухгалтерія, аудит, податки, юридичний супровід

Heading photo

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерський супровід для юридичних осіб, фізичних осіб підприємців і неприбуткових організацій по всій Україні. Пропонуємо широкий спектр послуг, займаємося комплексним веденням бухгалтерського обліку або одного із його напрямків.

Ведення бухгалтерського обліку; Підготовка та здача звітності; Постановка обліку та розробка облікової політики; Відновлення обліку та коригування звітності; Експрес-аналіз стану обліку; Супровід перевірок контролюючих органів; Кадровий супровід.

Heading photo

Аудит

Послуги аудитора можна розділити на кілька видів: загальний аудит підприємства, внутрішній аудит компанії, податковий аудит компанії, аудит некомерційних організацій, обов’язковий аудит відповідно до вимог законодавства.Ми займаємося проведенням як комплексного, так і тематичного аудиту (перевірка окремих ділянок фінансової звітності).

Виявляємо невідповідність роботи бухгалтерії діючому українському законодавству, а також помилки у фінансових звітах; Проводимо аналіз усіх витрат та доходів діяльності; Виявляємо можливі ризики для організації; Контролюємо ефективність роботи підприємства в подальшому; Оцінюємо доцільність введення нових технологій для здійснення різних фінансових операцій; Виконуємо ряд дій зі зменшення витрат підприємства.

Heading photo

Юридичний супровід

Надаємо юридичні послуги в різних галузях права. Наші юристи стежать за усіма новинами законодавства та судової практики, постійно беремо участь в конференціях, семінарах та тренінгах для вдосконалення знань, умінь і навичок.

Реєстрація, ліквідація, внесення змін фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб усіх форм власності;Юридичний супровідIT (аутсорсингового)-бізнесу та стартапів; Фінансові (банківські спори); Зовнішньо-економічна діяльність; Послуги для нерезидентів (іноземців).

Heading photo

Податковий Консалтинг

Допомагаємо бізнесу в пошуку вирішення питань, пов'язаних із діяльністю в сфері податкового планування, вибору системи оподаткування та здійснення податкових розрахунків, що дозволить оптимізувати податкові платежі та фінансові результати діяльності.

Консультування щодо оподаткування прибутку підприємств, ПДВ, доходів фізичних осіб, інших податків та зборів; Консультування щодо виправлення помилок в податковій звітності; Оптимізація системи бухгалтерського обліку та оподаткування; Експертиза договорів щодо їх податкових наслідків; Податкове планування; Експрес діагностика стану бухгалтерського обліку; Підготовка заперечень та оскаржень рішень контролюючих органів.

Heading photo

Гранти

Громадським організаціям гранти виділяються на соціально важливі проекти, які повинні принести користь суспільству. Як правило, грантодавці - це міжнародні громадські фонди, закордонні посольства та державні уряди самоврядування.

Пошук відповідного гранту; Консультування з написання гранту; Допомога в підготовці пакету документів на подання; Допомога в поданні заявки на грант.

Heading photo

Тренінги

Проводимо тренінги на конктрену тему та під запит.

Бізнес тренінги; Індивідуальне навчання; Корпоративне навчання.

Made with